Lego Technic – McLaren Senna GT – najnowszy model z serii Lego Technic

W 2018 roku McLaren zaprezentował światu swój najnowszy model supersamochodu – Sennę GT. Teraz, dzięki współpracy z firmą LEGO, możesz stać się właścicielem miniaturowej wersji tego legendarnego pojazdu.

Nowy model z serii LEGO Technic to idealna propozycja dla fanów motoryzacji i konstruktorów LEGO. Samochód jest wiernie odwzorowany na podstawie oryginalnego projektu i ma szereg ruchomych elementów, dzięki czemu jest bardzo funkcjonalny.

McLaren Senna GT

Lego Technic to seria klocków, które umożliwiają budowanie bardziej skomplikowanych konstrukcji niż zwykłe klocki Lego. Najnowszy model z tej serii to McLaren Senna GT. Jest to replika jednego z najszybszych samochodów na świecie. Klocki pozwalają na stworzenie w pełni funkcjonalnego modelu samochodu, który można potem prowadzić po torze wyścigowym. Model ma także ruchome elementy, takie jak tylne skrzydło i przednie ścięgno hamulca.

Zobacz, jak wygląda najnowszy model z serii Lego Technic – McLaren Senna GT

Lego Technic to linia produktów, która skierowana jest do nieco starszych odbiorców. Modele z tej serii są bardziej skomplikowane i wymagają od dzieci więcej cierpliwości podczas ich budowania. Najnowszy model z tej serii to McLaren Senna GT. Jest to replika prawdziwego super samochodu, który można rozłożyć na części i złożyć ponownie według instrukcji. Dzieci mogą także dowolnie modyfikować model i tworzyć własne wersje pojazdu. Jest to świetna zabawa dla całej rodziny.

Lego Technic – McLaren Senna GT – najnowszy model z serii, który zachwyci każdego fana

Lego Technic – McLaren Senna GT to najnowszy model z serii, który zachwyci każdego fana motoryzacji. Jest to wspaniały model, który łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Model jest bardzo realistyczny i ma wiele szczegółów, które sprawiają, że jest on bardzo atrakcyjny dla oka. Lego Technic – McLaren Senna GT to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji.